Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Driver na Broadcom 4313gn

Dobrý den,
v notebooku HP s WIN 7 mám wifi a bluetooth modul Broadcom 4313gn, který nepracuje dobře (bluetooth se zobrazuje, ale nespáruje zařízení - wifi se mi nechce připojit k některým sítím). Je tam nainstalovaný driver z roku 2011 ze stránek výrobce notebooku. Na stránce Broadcomu jsou novější ovladače pouze pro Linux. Novější driver jsem nikde nenašel.
Když nabootuju do notebooku Ubuntu, funguje wifi i bluetooth bezvadně - bez jakýchkoli ovladačů.

Dá se někde stáhnout nějaký "univerzální" driver k tomuto staršímu modulu? Nebo jaké je řešení pro WIN 7?
Dík za radu, Xi.

https://lnk.sk/flEK

Ako hľadať v kope sena....., poznám onániu na tieto HW spred r. 2010.

Skus si stiahnuť crack verziu od Iobit, DriverBooster - Portable. Tento xindel niečo na serveroch hodnotné, funkčné vyhľadá jedným šmahom. Následne si verifikuj DriverBoosterom vyštrachaný ovladač priamo u výrobcu. Ak bude v poriadku, nešálil ťa "proradný, lstivý, žlutý Kató vopičák", nuž driver stiahni a veselo inštaluj.

jaké je řešení pro WIN 7?

teprve po pětisté: použít variantu 3 s "vendor & device" (https://it.cestuji.info/ovladace.php) a google.

při třídění odkazů je nutné zapojit selský rozum: když se místo ovladače cpe ke stažení .exe instalátor zázračného stahovače či údajný diagnostický program, jde 100% o spyware.

a jedna technická:
pokud sem někdo neustále cpe odkazy skryté za zkracovačem, takové servery bych blokoval. nemají žádný smysl, přitom nikdy nevidíš, jaké svinstvo se za tím odkazem může skrývat.