Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Potřebuju pomoct s domácím úkolem

caunazdar, potreboval bych nejakyhosikovnyho ajtaka jestli se tomu tak da rikat, delam ve visual studiu a ted si zrovna nevim nejak rady. napadlo me si udelat ukol a sam nevim jak na nej ZADANI ZNI PRESNE TAKTO:

Sestavte program, který z posloupnosti deseti celých kladných čísel vypíše všechna jednociferná čísla. Hledaná čísla vypište podle velikosti (každá hledaná číselná hodnota se vypíše pouze jednou.) Čísla posloupnosti vygenerujte náhodně, tak aby byla od jedné do dvaceti včetně.
Změna předmětu, původně: POMOC
Domácí úkoly zde opravdu nevypracováváme. (Kurt)

no tak v zari jsem byl v nemecku to byla celkem sranda ale jenom na tyden pak v rijnu to jsme meli volno na fotbale takze jsme s klukama blbli na placku u nas a v prosinci vanoce nojo to bylo super to jsem dostal pod stromecek krecka, jmenuje se ťuňťa, no a ťuňta mi překousal kabely a tak jsem nemohl cvicit a vcera mi rodice koupili novej nabusenej laptop od acerů a přiznám se nojö je to úkol ale fakt si moc s tim rady nevim ťuňťa jeden znate to zejo..