Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chromium: uložení PDF nefunknčí "Chyba-Zablokováno"

Mám problém v prohlížeči Chromium na Windows 8. Otevírání libovolného URL s PDF souborem a čtení je v pořádku. Když si chci dané PDF uložit (přes tlačítko na liště nahoře), vždy po vybrání Cíle to dole ukáže Chyba stahování - Zablokováno... , neuloží se. Nezáleží zda ne/jsem v anonymním režimu. Stažení do stejné složky přes wget a jinak samozřejmě je OK.

(Nesledoval jsem komunikaci, zda se to snaží znova stahovat soubor, který logicky je právě otevřen, načten a zobrazen)

Jiná stahování jsou OK.
Změna kategorie, původně: Internet (Kurt)

Antikrámy placebo zpomalovače nepoužívám, ani Defender. Nefunguje to ani když dám trojčárku Menu - Další nástroje - uložit stránku jako. Nezáleží na cílové složce.
Ano, v jiném prohlížeči nebo přes wget to funguje OK.