Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou

Dobrý večer, mám problém pravděpodobně s grafickou kartou, když zapnu PC naběhne windows, ale obrazovka černá. Když jsem se podíval do vnitř všiml jsem si, že se jeden ventilátor netočí. Posledně když jsem zapínal počítat tak se ukázali na obrazovce barevný čtverce a potom už jenom černo. Předem děkuji za odpovědi. GPU: Nvidia GTX 770 Twist Frozen
CPU: Intel i5 4460
MB: Msi Z97
OS: Windows 7

Nemas-li doma nahradni dily, tezko ti tu nekdo vyvesti, kde mas problem. Takze bud servis nebo pozadat kamose, jestli si muzes grafiku na ozkouseni strcit do jeho PC. Ze se jeden ventilator netoci to nesejme grafiku hned po startu Windows, ale samozrejme to neznamena, ze neni grafika oddelana. Dost mozna jo, ale bez ozkouseni jinde ti to nikdo nepotvrdi. Nakonec muze toho byt v PC oddelaneho i vic (treba zdroj).