Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Telka si přepíná vstupy sama.

Zdar zase mám problém. Letitá telka začla stávkovat. Přepíná si co chce jak jí napadne. Myšleno bylo vstupy. Av.HDMI...... analog tv. a nevím co tam vše ještě je. V telce je karta od UPC. Pokud stávkuje, tak nereaguje ani na dálkové ovládání.
Je umřená? Byl jsem s ní maximálně spokojen a stála mě dost tenkrát.
Je to plazma 3D od Panasonicu. Model z hlavy nevím, pokud by to upřesnilo můj problém, tak to vyštrachtám.
Ovladačem to není, vytažené baterie.

To i LCDecka a navic netopi, pokud si teda nahodou nekoupis nejlevnejsi panel za 7.500,- ]:)

Edit: Nic ve zlym, pokud sledujes DVB-T, tak je to rozumna volba, protoze stejnak kvalita obrazu ze zdroje je takova, ze i nejlevnejsi panel to lehce da.

Existuji dva pristupy k problematice:

1. chytra TV, nejlepe s Androidem kvuli aktualizacim aplikaci.

2. proste jednoduche zobrazovadlo, na kterem se pousti obsah ulozeny na pocitaci vcetne streamu z internetu.

To druhe pouzivaji i moji rodice duchodci, takze bych nerekl, ze je to narocnejsi na pouziti, ale samozrejme nekomu muze vyhovovat spis ta prvni moznost.

Jasně, chápu. Já to beru tak, že ve druhým případě máš k zařízení dva ovladače a to jsem chtěl eliminovat. I kvůli tomu jsem si udělal elektronický bazmek, aby se mi připojený zesilovač spouštěl zároveň s TV a nemusel ho pouštět separátně. Už tak je průser najít ovladač od TV někde v hloubi gauče, natož ovladače dva, nebo nedejbože klávesnici a myš.