Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hardisk a jeho kapacita

Zdravím. Prosím o pomoc! Koupil jsem si starší hardisk s kapacitou 160Gb, ale počítač mi ukazuje,že má jen 350Mb. Poradíte mi prosím,co mám dělat? Děkuji

- Cim a jaky format jsi pouzil ?
- Kde ti to ukazuje 350Mb ?
- Mohl by jsi udelat screen ?

TiP ~ Jestli nemuzes udelat screen (ze spravce disku), spust konsoli a napis zpet co ti vypsal pri zadani :
* Prikaz muzes jen okopirovat a vlozit do CMD, do konsole, nemusis ho opisovat.

Get-WmiObject -Class Win32_logicaldisk

Nebo pres Powershell:

Get-WmiObject Win32_logicaldisk `| Format-Table DeviceId, MediaType, Size, FreeSpace -auto

Vzdyt ti nic dohromady spatného nenapsal.
Kdyz stejne delas co chces, tak je normalni ze dostanes odpoved tohoto typu. O Total Commander nebo Paragon Hard Disk ti nikdo nepsal.

Ten format dal co ? Uz ti to zobrazuje spravne ?
Spravce disku spustit umis ? Jestli ano, kolik ti ukazuje ?
* Popripade ho zapoj do jiného SATA portu, zkus jiny kabel.