Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook po tov.nastaveni

Dobry den,dotaz.Syn ma notebook Acer Aspire 5 a dal na nem tovarni nastavení.Pul dne byl "zasekly" na 48%, poté naskakuje Administrátor, načítání a cerna obrazovka.Nejde kliknout na nastaveni,na nic..Naskoci pouze tabulka Hard error.Poradi nekdo? Děkujeme.

kdyz kliknu na plochu pravym tlačítkem na mysi pise to: Windows system 32 config systemprofile desktop neni k dispozici.pokud se toto zařízení nachazi v tomto pc,overte,zda je zarizeni ci jednotka pripojena nebo je vloženy disk.pokid toto umístěni stale nelze najit,bylo zrejme presunuto nebo odstraněno