Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé načitávanie textúr

Pekný deň prajem chcem sa opýtať čo môže spôsobovať pomalé načítávanie textúr?. jedná sa o to, že ked zapnem hru napr. Mordhau a začnem ju hrať a chcem vybrať hrdinu tak každý ten hrdina neni dobre načítany až po čase sa to ukludni a je to oukej. neviete čo to môže byť? …

pc: GTX 1070 MSI AERO OC 8GB (GPU)
I7 7700 3.6GHZ (CPU)
16GB RAM 2666mhz cl16
AS ROCK B150M PRO4 (motherboard)

Pýtaš sa čo je DDU? :-? Ty to NEVIEŠ?
Display Driver Uninstall.
Odoberie komplet nainštalované ovládače grafiky (vrátane rôznych nepodarkov, nekompatibilných knižníc, záznamov v registroch).
A potom sa (najmä u slávnych desiatok) musí dohľadať a nainštalovať ORIGINÁL ovládač pre grafiku a nie nechať to na Win10 (ktoré tam zásadne šupnú ovládač z dielne M$ - a zásadne nefungujúci, alebo fungujúci obmedzene).