Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký monitor na hraní

Zdravím chci si koupit k nové sestavě nový monitor ale nevim jaký,co by ste mi doporučili na hry,hraji hry všeho druhu většinou ale R6,CS:Go ta nějaké SP,chtěl bych monitor s 240 Hz frekvencí protože chci vidět jestli to optroti 144HZ budde velký rozdíl ale zároven taky s nějakou kvalitou obrazu líbí se mi tento https://www.czc.cz/asus-rog-swift-pg258q-led-monitor-25/208240/produkt ale jeto zase TN panel,když jsem se byl podívat v prodejně na IPS panel oproti TN se mi nezdál v barvách zase tak dobrý ale možná to bylo tím že stál okolo 7000 korun :D...tak nevím co myslite vyplatí se koupit ten asus a nebo nějaký jiný?...nevím jak jsou natom kvalitně ted TN paneli třeba ten Asus nebude mít tak hrozné barvy máte někdo zkušenosti? ;)
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Zakup pres internet, az se presvedcis, ze mezi 144Hz a 240Hz zadny rozdil neni, tak ho zase vratis. Ale musis to pri nakupu pres internet stihnout vratit do 14 dni. A pozor na nej, neposkrabat!

Jinak, pokud hrajes i nejake nove hry a ne jen CSko, tak hodne zalezi na grafice, u novych her moc ani u tech nejlepsich grafik pres 144FPS nepujdes.

Ja si myslim, ze ne, ze ruzne doby odezvy budou uz v pripade 144Hz casto toto prevysovat a teda uzke hrdlo bude jinde. Uz jenom takova blbost jako je reakcni cas hrace na pohyb mysi bude tezko na 144Hz, mozna u nejakych tezce vytrenovanych jedincu, nevim, nekdy lidi dokazi temer zazraky, ale 240Hz to uz mi prijde opravdu jako nejake sci-fi.

Jak rikam, bud to proste vyzkousej a vrat nebo si porid kvalitni IPS nebo VA monitor s tema 144Hz.

Zalezi co hrajes a jestli mas vykonou grafiku, ale osobne bych za ty prachy radeji vetsi a vyssi rozliseni, treba neco jako toto:

https://www.czc.cz/samsung-c27hg70-led-monitor-27/216838/produkt

Poruchovost: 10,30 %to je normální hodnota?

Proc tomu davas priznak mimo tema???

To je snad naopak plne k tematu.

Me ho doporucoval jeden znamy, ze je vybornej, ale pokud to ma takovou poruchovost, coz jsem si nevsimnul, tak bych ho taky nevzal. Jenze i vsechny ostatni stejne monitory (MSI, AOC) maji ten stejny panel, tudiz ikdyz u nich poruchovost neni znama nebo je mensi, tak to bude stejna sazka do loterie. Pravdepodobnost, ze by zdrojem poruchovosti mel byt zdroj nebo neco jineho nez panel je temer nulova.

Tech monitoru vetsich jak 24" a zaroven 144Hz s G-Syncem nebo FreeSyncem je silene malo, neni teda co poradit.