Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zobrazenie foto z mobilu v notebooku

Ahojte,mám foto v mobile Samsung Galaxy A6,včera som mobil s notebookom prepojil kálom,všetko ok.Potom som si chcel pozrieť foto cez Irfanview,ale otvorilo mi len jednu fotku,myslím to tak že ich mám v mobile 30,ale cez irfanview nebolo možné šípkami vpravo vľavo prezerať foto.Ked som chcel otvoriť novú foto,musel som predchádzajúcu zavrieť a otvoriť novú.Aplikácia Fotografie vo Windows 10 tam mi to funguje

Ano, je to v poradku.

Debilni MTP funguje presne takto. Pokud chces prohlizet fotky v notebooku, tak si je tam nejprve vsechny zkopiruj.

Driv byly mobily pripojovany funkci Mass Storage, ktera funguje uplne stejne jako bys pripojil k notasu flashku nebo externi disk, jedna se nakonec o jeden a ten samej protokol. Ovsem pak se Google rozhodl, ze Mass Storage uz podporovat nebude.

Jo, taky mě sere, že když chci dělat něco se souborama v placce, tak musím vytáhnout kartu, dát do počítače, udělat co potřebuju a zase ji vrazit zpátky. Před pár lety Mass Storage ještě zvládal kdejaký křáp (jo i celkem prastaré příšery), teď už to neumí nic :x:

Jak pise Karel04, delam to presne tak a zaroven mam nastaveno ukladani fotek podobne jako ty akorat na OneDrive. Pritom to tam vubec nepouzivam, ale je to takova zaloha pro mezidobi, nez si to projedu na PC, smazu nepovedene a odzalohuju. Driv jsem delal jeste treti zalohu na CD medium, ale nejak na to v posledni dobe kaslu, nekdy to zkusim napravit. (Taky vsechno mobilem, ale az budu v duchodu, tak si mozna nejakou zrcadlovku poridim a budu delat "skutecne" foto. :-))

Mno, mám docela slušný foťák (falešná zrcadlovka) Panasonic, ale nechce se mi s tím tahat ;-). Poslední rok a chlup fotím na Xiaomi 5+ a jaksi mi to stačí. Má to sice jen jeden objektiv, ale obrázky to nedělá špatné. Trošku mi tam chybí jen zoom a optická stabilizace.

Bo mobil se ti vejde do kapsy a můžeš ho mít furt u sebe a na focení je ready do dvou vteřin po vytažení z kapsy. Vzhledem k dostatečné kvalitě fotek z mobilu už taky foťák netahám skoro nikam. Má to tak už většina lidí a taky je to tím, že pro tu většinu lidí je mnohem důležitější obsah fotky, než špičková kvalita.