Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wifi?

Dobrý den potřeboval bych pomoci. Dnes ráno jsme přeinstaloval systém na svém notebooku (Dell Latitude E5520) na windows 7 home premium, reinstalace proběhla v pořádku ale od té doby mi nejde připojení na Wi-fi. Jediné co funguje je že musím notebook zapojit do routru přes kabel. Nevíte někdo co s tím ???

Nainstaloval jsi tam původní verzi nebo s nějakým Service Packem? Tedy nejlépe SP2.
Nainstaloval jsi nejdříve ovladač chipsetu?
Instaluješ opravdu správný ovladač? Ten notebook se vyráběl s různými wifi kartami, které potřebují různé ovladače.
Pokud na stránkách Dellu zadáš Service Tag svého notebooku, zobrazí ti to jenom ovladače pro tvůj notebook.