Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizácia Samsung s7

Na S7 beží ešte stále android 6. Ale keď kliknem na kontrolu aktualizácii, tak mi ponúkne len a7. Je to možné tým, že kedysi prebehla kontrola aktualizácii, potom sa zakázala a teraz si iba pamätá poslednú kontrolu? A8 samozrejme už je vonku, takže by mal rovno do 6 ponúknuť 8, nie?

Zatial tam je 6.0.1 . . . Trochu teraz o tom trochu zhanam info, lebo telefon je t-com, operator je orange, a tym padom nieje VoLTE, ktore by sa mi zislo, velakrat pouzivam telefon ako hotspot pre data na ntb, a ked mi v tom momente niekto vola, data sa vypnu . . .

Nevim konkretne, ale kamaradka ma nejaky Huawei koupeny od O2 s Androidem 5 a jeji pritel ma ten samej mobil z volne distribuce, on ma Android 7. Jednoduse telefony od O2 nejdou aktualizovat, protoze firmware od O2 nelze, kdyz je to z volneho prodeje, stara se o to Huawei a logicky nahodi posledni podporovanou verzi Androidu.

U Samsungu by to melo byt o to snazsi, ze mas Sammobile a aplikacku pro Windows ODIN pres kterou si to muzes zaktualizovat sam, akorat dej pozor, aby jsi si stahl spravny firmware.

Nekdy i po OTA aktualizaci musis udaje vymazat, sekne se treba nejakej proces a zacne to zrat energii a za 5-6 hodin vybity nebo nejde nastartovat nektera appka, pak se stejnak musi provest obnova tovarniho nastaveni. Je to o nahode.

Jinak O2 + Huawei se zamcenym bootloaderem je docela vrazedna kombinace. Asi to nejak presto pujde, ale zlatej Samsung na tyhle veci, zlatej.