Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem S10+ dotaz

Dobry den prosim mam par dotazov. Vcera som si kupil novy mobil S10+ Galaxy.
Mam par otazok prosim o pomoc.

1. Ak pocuvam hudbu cez reproduktor telefonu na maxime moze ho poskodit ten reprak?
2. Ak mam v telefone 2 SIM je tam vacsia spotreba baterie?
3. Cim mam utierat objektiv fotoaparatu telefonu zadny a predny ak som nechtiac prstom presiel?
4. Ak odinstalujem nejaku hru z obchodu play zostane nejaky "prach" po tej hre napriklad nejake zlozky prazdne?
Dakujem za vase rady a pomoc

1. Netusim, snad to maji nejak designovany a odzkouseny.
2. Ano ma. Obe SIM se musi hlasit do site a to samozrejme nejakou energii navic stoji.
3. Uterka na optiku, dneska koupis za par korun temer vsude.
4. Radsi davam pred odinstalaci jeste smazat data, ikdyz by se to melo v ramci odinstalace automaticky, ale pro jistotu. Obcas stejne nejaka slozka po aplikaci v telefonu zustane, zavisi na aplikaci, maximalne muzes jednou za cas zkontrolovat a rucne odmazat.

2. je pravda ale není to nijak výrazné... rozdiel je len nejake to 1-2%, na čas to je rak cca 5 minut... ze musí dat mobil na nabíjačku o 5 minút skorej je už takmer nepodstatné riešiť... sú tam väčší zruti baterie.