Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neznámá chyba v Pythonu

Zdravím,
snažím se spustit kód v Pythonu, který bude zasílat emaily. O to, jestli samotný kód je funkční, nebo ne ani tak nejde, spíše potřebuji pomoct s opravdu divnou chybou, která se mi nikdy nestala. Vypisuje mi to například něco z tkinteru, který samozřejmě v tomto projektu nepoužívám, pouze v ostatních projektech. Dále mi to dokonce vypisuje, že je chyba s jedním obrázkem kolo.jpg, který opět v tomto projektu nepoužívám. :D Zkoušel jsem dokonce nainstalovat Sublime Text, i když dělám v PyCharmu, jestli se náhodou moje projekty nějak nepříčej.. I tak to nepomohlo..
Byl bych moc rád za každou radu, díky moc.
https://ctrlv.cz/D8AH
https://ctrlv.cz/ZnzQ

Ahoj, no, složka vypadá takhle, každopádně jedna anomálie tu je. Když chci zapnout IDLE, tak to nefunguje, nic se nezobrazí, to samý když pravým kliknu na jakýkoliv python soubor a dám EDIT, taktéž se nic nestane..

Pomohl bys mi, prosím?

Jo, teď jsem zkusil kliknout pravým na ten projekt, otevřel jsem to jak přes Sublime, nebo PyCharm, ale po Buildu pořád stejná hlášková chyba..

Nechápu to.. nejde mi ani EDIT with IDLE, to základní rozhraní.. Myslel jsem ještě, že je to třeba špatně nainstalovaným modulem, tak jsem zadal do CMD python -m pip install smtplib

a opět stejná chyba.