Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje PS3 emulator ?

Zdravím, chtěl bych se na něco zeptat. Hodně let zpátky jsem na PC hrával hry z PS2 přes PCSX2 emulator (myslím že se takhle jmenoval) a fungovalo to v pohodě, FPS nic extra, ale šlo to. Je to mnoho let zpátky a ted jsem viděl na youtube pár videí kde už testují emulator z PS3. Mně jde o to zahrát si na PC Silent hill:Downpour, což je hra co vyšla jen na PS3 a X360, ale moc videí o tom nebylo, nevím jestli to byly fejky nebo ne ... nevíte někdo jak to je s tímto emulatorem, existuje a je možné hrát hry z PS3 a X360 na PC ? Díky

Sice uz mas odkaz na PS3 emulator, ale nebyl bych moc presvedcen, ze to bude nejak uzasne funkcni, ale treba nekdo napise i nejake poznatky.

Ja bych teda na tvem miste spis shanel emulator X360, ktery by mohl byt jednodussi na vytvoreni nez velmi nekompatibilni PS3 (slozity hardware od IBM).

Jinak kdyby nic a chtels to hrat, tak koupit z druhe ruky konzoli Xbox One nebo i novou, obcas jsou slevy.

Ta hra na tom jde, ikdyz je pro starsi verzi X360:

https://www.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/backward-compatibility