Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač pro HP deskjet 656c

Zdravím,

mám tiskárnu HP deskjet 656c, CD již bohužel nemám. Musel jsem přeinstalovat PC. Systém je 32bit W7. Nemohu nikde sehnat funkční ovladač. Bohužel. Pomohl by mi někdo ? Díky.

Ano pánové, to jsem si taky myslel, tohle jsem již zkoušel, když kliknete na stáhnout, tak Vás to přesměruje na HP stránku k zařízení HP Deskjet Ink Advantage Printer - K109a a ikdyž jsem to stáhl a nainstaloval, tak při výzvě připojte tiskárnu do USB se ten program dál nehne (není to asi ta správná tiskárna kterou chce)