Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upozornění na nový email

Chtěl bych nastavit v emailové schránce na ATLASU.cz upozorňování na nový email, ale nejde mi to...Dám nastavení - personalizace - upozorňování na mobil - zatrhnu upozorni na mobilní email - napíšu tel. číslo do první kolonky a ve druhé kolonce mám možnosti pouze ve tvaru O2, vodafone a jiný...není tam bohužel možnost ve tvaru t-mobile a u tohoto operátora mám zrovna číslo. Jak to mohu vyřešit? Děkuji

chápu. ale atlas a po něm i jeho pohltitel centrum jsou před klinickou smrtí, jejich freemaily se už léta nevyvíjí.
proto si nechat zavedenou schránku než ten server vypnou, ale přestat navštěvovat server atlas / centrum a vybírat schránku už jen přes gmail.

(možná že totéž umí hotmail/outlook.com, ale já se všech služeb ms štítím)