Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android - Nejlepší web-browser pro úsporu dat

Dobrý den,

Na Androidu používám prohlížeč, který má ale nemalou spotřebu dat.

Spousta prohlížečů má funkci úspora dat, ale moc efektivní to není. Sice jsem našel prohlížeč, který umožňuje extrémní úsporu dat, kvůli tomu je ale polovina webů nepoužitelná.

Potřebuji, prosím Vás, doporučit nějaký prohlížeč. Nepotřebuji nic excelentního, chci používat mimo wi-fi, s jistotou, že nespotřebuje moc dat.

Děkuji

https://cs.wikipedia.org/wiki/Opera_Mini

Precti si to a mysli.

Kazdej prohlizec, kterej se proste chova jako prohlizec ti spotrebuje priblizne stejne dat. Jak by mohl nespotrebovat, kdyz pouze vezme neco odnekud a to prenese k tobe. Samozrejme, ze pouze za predpokladu, ze zaroven od tebe neodesle hromadu dat nekam do tramtarie nebo do Ciny.

Pak mas prohlizece jako Opera Mini, ktere funguji tak, jak je v odkaze a od nich zase nemuzes cekat, ze to bude 100% originalni nebo jak sam pises pouzitelne. Obavam se teda, ze v tomto pripade toho zase tak moc vymyslet nejde.