Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber vhodne PC sestavy

Zdravim osazenstvo zdejsi Poradny.

Kamarad me pozadal o vyber sestavy z nize uvedenych. Prilis se neorientuju v novem hardware, chtel bych proto vyuzit znalosti zdejsich kovanych...
PC by melo slouzit pro poslech hudby, sledovani filmu a prilezitostne hrani her. Nabidky jsou udajne nejake "akcni", zdroj puvodu neznam.
Osobne se mi zdaji zalostne kapacity pevnych disku, ty by snad sly nejak poresit, integrovanou VGA sam zavrhuji. Take nevim zda u nekterych sestav neni uveden OS nebo chybi.

Co vy na to? Dekuji velice za jakekoliv nazory.

1)

procesor AMD Athlon 64 X2 4400+ AM2
Chipsed NVIDIA nForce 6100
Pamet 2GB DDRII
HDD250GB 7200rpm SATAII
DVD+-RW DVD NAPALOVACKA DL
VGA NIVIDIA GeForce 8500GT,256MB PCIExpress DX10
pripojenie 1GB LAN
Porty USB 2.0 6x LPT
Zvuk karta 5.1 audio
citacka pam kariet LPT COM1
Skrina Antler 350w
suma 11,990sk aj s windows XP

2)

procesor AMD Athlon 64X2 4000+AM2
Chipsed NVIDIA nForce 6100
Pamet 1GB DDRII
HDD160GBGB 7200rpm SATAII
DVD+-RW DVD NAPALOVACKA DL
VGA integrovana na zakladnej doske
zvukova karta 5.1 audio
pripojenie 1GB LAN
Porty USB 2.0 6x LPT
Skrina Antler 350w
suma 10,990sk XP

3)

Procesor Intel Core 2Duo E 6550 2.3Ghz
MB INTEL WESTCHESTER LGA775
VGA ASUS N7600GS 256MBSilencerHT
pevny disk 320GB 7200rmp SATA 2
pamat 2GB DDR2 dual channel
citacka kariet
DVD/RW dual double layer napalovacka
zvukova karta 7,1 audio
gigabit LAN ,USB2,0
cena 13,990

4)

Procesor Intel Core 2Duo E4500 2.2Ghz
pamat 2GB DDR2 667Mhz
HDD 320GB SATA II
VGA NIVIDIA GeForce 8500GT,512MB
ZVUK 8 kanal 5+1
citacka kariet
porty 4xusb
SVideo DVI VGA RJ-45
ATX 400X ZDROJ
cena 14,990 aj s vistou

Já bych se zrovna integrované grafiky nebál, na AMD 790g se dá rozběhnout docela dost kousků, a podporu přehrávání videa mají taky. Jen mě děsí ty popisy - to vypadá jako z nějakého hypermarketu, a to bude takřka jistě jedna tragická šunka vedle druhé a zdroj problémů do budoucna... Nehledě k tomu, že nevidím monitory, a to potom jistě s cenou ještě zahýbá...:-(
K.