Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozbitý display u ASUS ZEN PHONE 2

Ahoj, display u telefonu ASUS ZEN PHONE 2 se mi rozbil a nejde vidět nic, jen pruhy. Je šance na domácí výměnu displaye, co k tomu budu potřebovat a jak moc náročné na schopnosti to bude? Nebo lze nějak připojit jiný display jen dočasně (jde mi jen o vykopírování dat, nemusí to pak být použitelné jako telefon). Díky za rady.

Snad se ti to povede. Nějak začít musíš. Nevýhoda je, že skoro každý display se mění jiným způsobem.
U některých typů musíš mobil rozebrat, u některých stačí nahřát display a opatrně odlepit. To je skoro bez práce.

Na youtube je těch návodů spousta na různé typy mobilů. Taky se před výměnou na nějaký vždy podívám.
Já si vystačím se sadou mini šroubováků včetně torxů, kytarovým trsátkem, kobercovým nožem, takovou přísavkou a občas musím použít horkovzdušnou pistoli, ale stačí i fén. Zatím 100% úspěšnost.