Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTX 1660 rozlišení 1080p

Dobré odpoledne přeji všem. Mám dotaz. Kamarád plánuje kupovat novou grafiku,ale neví ještě jakou. Poohlížel se po GTX 1660 Gaming X 6GB nebo po RX 580 Nitro+ 8GB. Má Full HD monitor Samsung. Ostatní komponenty má již objednané,jen se rozhoduje nad grafikou. Jakou by jste doporučili? Bude hrát ve Full HD rozlišení. Omlouvám se za dlouhé čtení.?

- Jde o nejaky novejsi monitor ? Ma nejaké funkce jako FreSync nebo G-Sync ?
- Na miste kamarada, bych zvolil GTX@1660
Celkove, i kdyz zalezi od urcité hry (v nekterych se RX@580 na DX12 drzi velmi slusne jako TBraider) ma prece jen GTX@1660 mensi naskok, coz tak ci tak nebude mit problém na 60Hz monitoru tech stabilnich 60Frames/s udrzet bez nejakého vetsiho omezovani.
* Turing je prece jen novejsí a navic ma i mensi spotrebu.