Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc nefunguje jak by mělo

Počítač
Aorus b 450
16gb ram
Ryzen 2700x
GTX 1660 titanium artut

pc prý nepřijmá hry
GTA IV ,GTA V ,Mafia 3 , detaily stáhnuté na úplné minimum a se to seká nejede plynule

GTA VC
gta vice city unhandled exception c00005 at address 006f6330

toto nepomohlo

teploty jsou v normě
ovladače aktuální
vše bylo čistě nainstalováno
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

gta vice city unhandled exception c00005 at address 006f6330

a navíc je to pomalé.
doporučuju disk se současnou instalací odložit bokem, na šuplíkový disk nainstalovat windows s aktuálními ovladači znovu, zakázat na tom aktualizace, sračky jako dotnet a msvc knihovny instalovat jen v omezené míře až si důležitá aplikace řekne o konkrétní verzi (nedůležitým ukončit instalaci), pochopitelně žádné dobrodiní od nortonu, nejlépe ani od ms.
jestli to nepojede normálně rychle, je to gigabyte čili aušus.

jestli ještě nemáš: udělej si ježíška, kup si ssd/m.2 a na to nainstaluj systém znovu a pořádně.

karel 29.05.2019 19:50 #6

U posledního chipset driveru z roku 2019 na stránce tvé desky píšou:

AMD Chipset Driver
(Note) Win10 ver.1903 supported.
(Note) For 3rd AMD Ryzen CPU support.

Máš tohle?

starý disk během instalace radši odpojit.