Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sa reštartuje pri hrani.

čaute dneska som len tak hral The Division 2 asi hodinku a pc sa reštartol neviem prečo potom som zasa spustil the division hral som asi tak polhodinku kukal som aké mam teploty všetko v pohode a potom zasa sa pc reštartol
nechcem riskovať že sa mi niečo pokazí tak píšem čo to môže byť.
1.Môžu to robit aj stare HDD ? alebo niečo iné? mam 1-240gb a 320gb značka seagate a western digital.

Vypol som automaticky reštart a včera mi všetko išlo ok a dneska rano som len zapol pc spustil The Division 2 hral asi tak 10min a hra totálne zamrzla musel som restart pc jedine čo viem že sa mi to stava len na tejto hre. :-| mam tam 30hodin odohraných a všetko išlo ok a zrazu sa toto deje.Cez bluescreenviewer nič neukazuje

HDD to pravděpodobně nebude. Možná se ti přehřívá CPU. V čem jsi měřil teploty? Notebook nebo stolní PC? Pokud stolní PC, zkontroluj zdali chladič pevně drží na CPU, zkontroluj taky dotykem jestli je horký, vlažný nebo studený? Taky zkontroluj jestli se točí ventilátory, případně odstraň prach.

Zdravím,
může to být leccos: počítač včetně zdroje je vhodné především preventivně vyfoukat stlačeným vzduchem. Jestli jsou ostatní komponenty tak staré jako disky, zaměřil bych se na elektrolytické kondenzátory v okolí procesoru - jestliže má jen jeden z nich vyboulenu horní plochu, je třeba všechny vyměnit. Problém může být ve zdroji - půjčit si od kamaráda jiný s dostatečným výkonem; vhodné je zkusit napájet počítač z jiné zásuvky - v ideálním případě z jiné fáze: rozvody z hliníku dokáží dělat se síťovým napětím úžasné věci.

Otestoval som pc a všetko ide normálne neviem čo to môže byt ale už to prestalo keď som hral.
+Nejaká rada ako zrýchliť pc ? napr. ked vypínam hru the division 2 ten pc ide pomalšie a musim chvilu čakat kym nabehne normálna rychlosť pc.
1.Pomohlo by upgrade ram či ssd ?