Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WI-FI router

Ahoj
Asi nadpis nebude to pravé ale nevím jak se to jmenuje. Potřebuju prostě krabičku,která bude přijímat wi-fi signál a rozvody má LAN kabelem. Může mi někdo říct jak se to nazívá a nějaký i doporučit?
Děkuji

Viděl jsem u známého to co já potřebuji. Má set-to-box který lze připojit k internetu jen LAN kabelem. Nemá tam ale přípojku,ale má dosah své WI-FI. A ta krabička má anténku a přijímá jeho WI-FI a a vzadu jsou porty LAN kde si už kabelem připojí set-to-box a já nevím jak se to jmenuje.