Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojeni TP-Link repeatru s D-Link routrem

Dobry Den,
rad bych se zeptal.
Mam doma internet od o2 adsl.
Pripojil jsem k nemu tp link repeater bezdratove. Pricemz z repeatru muzu propojit kabelem nejaky spotrebic pres lan. Moje otazka je zda mohu propojit repeater s dalsim dlink routrem a aby ten rozvadel dal internet wifi.
Prosim pripadne jak nastavit tento dlink router kdyz repeater je jako opakovat a kdxz ho propojim kabelem k dlinku tak jako co ma byt dlink a jaky nazev site.
Dekuji
Upravena velikost písmen. (Kurt)
Změna předmětu, původně: PROPOJENI TP LINK REPEATRU S DLINK ROUTREM (Kurt)

"DLINK router" není žádný typ, ten je na štítku zespodu. tajný repeater je stejný případ.

další router se dá pověsit do sítě - v nejhorším za ten repeater, ale kvůli malé spolehlivosti je to špatná cesta.
- když to umí, druhý router se buď nastaví jako bridge s prvním routerem, což je přes ten repeater ještě o něco horší.
- nebo se klasicky zdegeneruje na pouhý ap-switch (bez wan vstupu, bez dhcp, nekonfliktní lan ip)

Repeater rezim je blbost. Nikdy nebude fungovat spolahlivo. Navyse ti znizuje o polovicku rychlost wifi. Ak trvas na repeatri, tak pripojenie dalsieho routra za nim zrealiuzj tak, ze si nastavis ip, nazov siete, sifrovanie, vypnes dhcp server a pripojos do lan portu.