Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika bzučí i po zastavení větráčků

Dobrý den, snazim se identifikovat co mi v pc při záteži bzučí s nejvetsi pravdepodobnosti je to graficka karta, kdyz jsem ale na moment ručně zastavil vetracky bzuceni pokracovalo, je mozne aby v grafice bzucelo neco jineho nez vetracky ? Popř nevíte co s tím ? Zkoušel jsem odposlouchávat i zdroj, zvuk jde ale od grafiky. Děkuji (jedná se o INNO 3D CHILL GEFORCE GTX 1080 TI X3)

Taky mi memu uchu nebzuci, ale on v podstate pravdu ma, jenze ne kazde "bzuceni" slysime a zavisi taky na kazdem z nas, jak mame citlivy sluch. V zatezi ve hrach pouzivam VSync vzdy, klidne vynucuju pres ovladace, takze i to muze byt duvod, proc bzuceni nikdy neslysim. (Bzucela mi deska kdysi, asi zrovna frekvence, na kterou jsem citlivej, otravny to bylo, ale neresil jsem to.)

Zkusit asi muze vyreklamovat, ale tezko rict. Nebo jestli ji ma cerstve koupenou, tak jeste rychle vymenit za jinou znacku, treba to pomuze.