Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno EXCEL - buňka na kterou nejde aplikovat funkce "Dosadit" ?!?

Pomozte mi prosím objasnit, co to je za číslo/text v buňce C1, protože na to nefunguje vypuštění mezer pomocí "Dosadit".
-potřebuju tu buňku C1 očistit od všech mezer-

Například když do C2 napíšu podobný text s mezerou jako je v C1, tak "Dosadit" normálně mezery vypustí.
Co to je a jak vznikl text v buňce C1, že to na ní nefunguje?

A jak tu C1 od toho formátování očistit, aby "Dosadit" začla fungovat, mám toho celou tabulku a potřebuju to předělat na čísla..

Jo jasně, už to chápu, stačí tu původní mezeru Z K O P Í R O V A T do té funkce Dosadit, a už se nahrazuje :-)
Vůbec mi nedošlo že by to nemohla být normální mezera, tak jsem do funkce "Dosadit" dával jen dvě uvozovky s mezerou mezi nima.

Jsi geniální, co já se s tím natrápil!