Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sa mi začal vypínať

Dneska mi sa mi začal pc vypínať sám od seba asi tak po 1min zapnutia
Keby náhodou niekto vedel čo s tým pomohlo by to
Niesom až taký znalec do počítačov číže nechápem všetkým pokinom
Vopred Ďakujem!
Změna tupého předmětu, původně: Potrebujem pomoc! (karel)
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Ako hovorím veľmi sa do toho nerozumiem ale ak by ste potrebovali ešte nejaké informácie o tom tak prosím
Tam kde bývam sa veľa ludí s týmto nezaoberá
PC som nechal asi tak hodinku vypnutý potom som ho zapol a zase to isté
Môže to byť niečo zo zdrojom?

Může to být cokoliv - zdrojem počínaje, přes grafiku, paměti, procesor, desku, ...
Odhalování bude spočívat v tom, že budeš vytahovat jednotlivé komponenty a zkoumat, zda to pořád bude restartovat.
Minuta je docela málo na to, abys začal zkoumat event logy.

Zkusil jsi nouzový režim?
Zkontroloval jsi, jestli se točí ventilátory na procesoru, na grafické kartě, ve zdroji?