Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit GPD Pocket 2

Ahoj, prosím o radu, přítel má narozky a chtěla bych mu koupit GPD Pocket 2 s českou klávesnicí, může mi prosím někdo poradit, kde by se to dalo v ČR zakoupit? Děkuji, Veronika

Teď se nabízí otázka, zda to vůbec s českou klávesnicí existuje, jelikož když neví ani heureka, tak je veliký problém.

Nechceš mu prostě koupit anglickou verzi a nalepit tam ručně tu diakritiku? Zase se vměstnává otázka, zda existuje čeština v daném OS...