Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS alebo HP --- famy alebo fakty ???

Chcel by som vediet, co hovorite na niektore famy o ASUS-och a HP-eckach. Ake su vase skusenosti. Rozhodujem sa medzi tymito dvoma znackami a na forach citam aj nasledujuce informacie. Dakujem pekne.
1.) ASUSy su mechanicky slabsie a menej odolne
2.) pri otvarani a zatvarani ASUSy vrzgaju
3.) HPckam casto po kratkom case odide zakladna doska/ USB a ine vstupy
4.) HP maju kratku zaruku a este kratsiu na bateriu
5.) ASUSy su lacnejsie ale lepsie vybavene, pretoze su nekvalitne

Nad Asusem bych neuvažoval, pokud chceš NB opravdu používat, tj. ne si jej postavit na stůl a jednou týdně jej opatrně někam převézt.

Jinak mechanické zpracování Asusů je horší než u nejlevnějších HP.

Co se akumulátorů týká, tak plnou tříletou záruku na aku si můžeš dokoupit IMHO jen u Dellu.

No já mám zase jiné zkušenosti. ASUS mi jednou spadl z nízkého stolku (asi 55 cm) a přežil ouplně,akorát se mi zdá že od tý doby někdy blbne DVD mechanika :D .... Jinak co mi na ASUSU vadí je asi, že po nějaké době přestane fungovat mezerník :D(musí se silnějc zmáčknout) :D Už jsem měnil 2x klavesnici...:Dza rok a půl... :D