Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak moc moje PSU omezujou mé GPU?

Ahoj, mám PC s těmito komponenty:

CPU Intel Core i7 4770 @ 3.40GHz
RAM 16,0GB Dual-Channel DDR3
Motherboard ASUS H81-GAMER (SOCKET 1150)
Graphics ASUS ROG-STRIX-RTX2070-O8G-GAMING, https://www.asus.com/cz/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RTX2070-O8G-GAMING/
Storage 447GB KINGSTON SUV500480G (SATA-2 (SSD)), 931GB Seagate ST1000DM003-1ER162 (SATA)
PSU bequiet! PURE POWER 10 500W, https://www.bequiet.com/en/powersupply/934

Jak moc velký problém je, že mám takto slabší PSU? Má to jen jediný vliv na to, že mi grafika neběží na plný výkon?

Děkuji a přeji hezký den :)

Má to jen jediný vliv na to, že mi grafika neběží na plný výkon?

Z tehle vety to chapu tak, ze mas odzkouseno, ze ti grafika nebezi na plny vykon?

Zkus teda ruzne typy benchmarku, jestli to tak opravdu je, protoze to s PSU pravdepodobne nijak nesouvisi.

Zatím jsem hrál Zaklínače 3 a Kingdom Come na ultra při 60 fps, takže já osobně nějaký problém nevidím ale když jsem montoval grafiku, překvapilo mě, že je to na dva piny místo jednoho, tak jsem se na redditu ptal, jak co připojit a všichni mi tam tvrdili, že na RTX 2070 bych měl mít úplně jiný zdroj, proto jsem se raději zeptal tady, kde mám mnohem větší důvěru v lidi. :)