Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úprava filmu, který je nahraný v DVD recordéru

Zdravim, nahrál jsem si film v DVD recordéru a s ním i reklamy před, po a ve filmu. Na recordéru je nějaká funkce, jak tyto části vymazat, ale už mi části před reklamou a po reklamě nespojí dohromady, ale je z toho jakoby další kapitola nebo tak něco. Existuje nějaký program, který by mi umožnil upravit nahraný film?

DVD recorder = DVD přehrávač, který umí i nahrávat ;-)
je to LG RC278, jak jsem psal vymaže reklamy, ale nejdou k sobě jakoby slepit části, které byly před reklamou
jsou to klasické IFO a *.vob soubory jako u každého ať už koupeného nebo nahraného DVD
NA DVD recordéru jsem reklamu smazal, teď se tam uvádí jako smazaný titul a tím pádem ho DVD nepřehraje, ale v počítači mi to např Media player classic přehraje i s tou reklamou.
Nahrál jsem si dva díly a mam soubory *.vob rozdělené na 3 části.
1. část je téměř celý díl, ale chybí 2 minuty na konci
ty 2 minuty jsou ve druhé části, pak následnuje reklama a pak druhý díl, kterého opět neni konec, ten konec je na třetí části.
A já bych se potřeboval nějakym programem zbavit té reklamy a mít jeden díl na jedné části a druhý na druhé části.
dá se říct takový Windows movie maker, který přečte *.vob soubory