Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook

Mám notebook a ho zapnem a načita ukáže lenovo a zhasne a sa zapne sám a do kola to robí čo to môže byť aká chyba?

preinstaluj os (predpokladam ze w10) do googlu dej windows creator tool stahni dej do usb portu aspon 8gb flash disk (nejlepe prazdnou a formatovanou) a hlavne nepoplet jestli mas pro verzi normal nebo x64,... notebooky maji el licenci nekde v biosu nebo zakladovce ulozenoy klic k windows ale kdyz tam das SPRAVNOU verzi nemusis zadavat klic a reinstall kolikrat chces (muzes to stahnout nekde u kamose) a pritom si najdi i lenovo stranky pak podporu najdi svuj notebook postahuj ovladace minimalne aspon k wifi/lan a potom dostahuj a doinstaluj vsechny dalsi ovladace (hlouposti typu driver updater a ruzne programy i kdyby od lenova v pripade nezajmu neinstaluj vetsinou balast od vyrobce k nicemu ruzne na vylepseni zvuku kontroly aktualizaci,... pak vsechny updaty z windows update a neistaluj hlavne moc blbosti cim mene programu tim lepe uvidis jak bude notas sviznejsi :-D

ps:kdyby nepomohl reinstall tak mozna hw zavada bud hledat pres ytb (tuny a mraky navodu,diskuzi,... ano vetsinou anglicky) nebo servis