Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém GTA5

Dobrý deň, vedel by mi niekto pomôcť?
Dnes som kúpil novú kartu msi gtx 1060 6gb gaming x. Dal som ju do PC, všetko ako má byť, tak som si chcel zahrať GTA 5 a v tom zrazu toto:
Hru mi zapne, no žiaden obraz mi neukáže. Aj počujem zvuk sirén a zbraní aj úvodnú hudbu no nič. Ale keď s myšou prejdem na miniatúru, tak hru mi ukáže. Neviete čo mám robiť ?
Už som z toho zúfalý.:-(

Okej tak zistil som, že keď GTA nastavím na Ultra High tak dostanem blackscreen a vypisuje mi monitor že no signal. Je možné že môj monitor nezvláda takú vysokú kvalitu obrazu ? Je to starší, asi 7 ročný Acer a už dlhšiu dobu ho plánujem vymeniť.