Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sháním hru s barevnejma kuličkama

Kdysi jsem měl doma půjčený pocket PC s Windows Mobile a na něm byla hra s barevnejma kuličkama. Chtěl bych to sehnat na PC nebo v Javě na mobil, ale zaboha si nemůžu vzpomenout, jak se ta hra jmenovala. Víte to někdo? Dík.

nj, ale je to pro CE, aspoň tak jsem to pochopil... Ale už jsem našel BubbleBreaker ve Flashi, onlajnovou hru tady: http://www.gamemew.com/Puzzle_Games/Bubble_Breaker_ 2_3545.html

Ještě hledám jestli to existuje v Javě pro mobil, ale to asi bych už chtěl moc. Zumu jsem pro mobil našel, to je taky pecka :-)