Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční zvuk na PC - Windows 10

Zdravím, mám takový problém se zvukem. Nefunguje ani přes reproduktory ani přes sluchátka. Problém je ten, že u směšovače hlasitosti se nezobrazují aplikace, takže se nedivím, že ani nejde. Pro jistotu je v příloze výstřižek. Nevíte v čem je chyba, v lepším případě jak ji vyřešit? Děkuji za odpověď.

Ano, toto už jsem kontroloval ze začátku. Musím říct, že jsem za ty 4 dny, které mi to nejde byl snad na každé stránce, kde se o tomto problému mluví, ale žádné řešení. Právě jsem klikl na "Odstranit potíže" (vím, že je to k ničemu, ale chtěl jsem zjistit diagnózu tohoto problému) a vyjelo mi toto. (viz. příloha)

V prohlížeči se pár chyb a upozornění našlo, ovšem žádná z nich nemá nic společného se zvukem. Ve správci zařízení vše šlape, ovladače jsou všechny přeinstalované, aktualizované. Verze Windowsu je 1803. Zvuk nefunguje ať už je v zadním nebo předním portu.