Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při výběru zesilovače

Ahoj, plánuji koupit tyhle sluchátka https://www.alza.cz/beyerdynamic-dt-990-pro-250-ohm-d5485118.htm?kampan=adw2_audio-video_pla_all_audio-video_audio-video_sluchatka_c_1029173_1o2_BEY355d8d&gclid=Cj0KCQjwrdjnBRDXARIsAEcE5YlQILXgj88834V5ATz4T3rzoqyJHjaNEQDP_zn2PIwvyMrXtTDqz6AaAm76EALw_wcB
a chtěl bych se zeptat co všechno budu potřebovat k jejich "zprovoznění" Bude se jednat o sluchátka k pc sestavě, žádné přenášení.
Moc rád bych se vešel do 4000,- (bez sluchátek).
Díky za rady

a) musel bys vyzkoušet výstupní úroveň do tvých sluchátek.
b) primárně je to určené k něčemu jinému, takže ta cena není za sluchátkový zesilovač.
c) nepotřebuješ jinou "zvukovku", potřebuješ prostě sluchátkový zesilovač s dostatečnou výstupní úrovní (ale je možné, že nějaká zvukovka to dá "rovnou").