Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potrebujem pomoc s procesmi na pozadí

Rad by som sa spýtal a našiel niekoho na pomoc kto vie aké programy na pozadí spustené nepotrebujem mam ich práve teraz spustené 95 čož mi príde strašne veľa a hlavne našiel som tam procesy o ktorých som nikdy nepočul a neviem ako sa ich zbaviť za každú pomoc budem rád pre rýchlejšie kontaktovanie by som bol rád ak by ste mi vedeli pomôcť kontaktovať ma na e-mail : PlaneQill@gmail.com ..... Ďakujem pekne za každú pomoc

keď som tento notebook kupoval mal som na pozadí tak 50 programov cca a všetko mi šlo jak má avšak už aj nejaký čas riešim problém s tým že keď hrám hru nechcú sa mi načítavať texturý hneď ale až po nejakom čase plus mi hra počas hrania seká na nejakých par sekúnd spolu zo zasekavaním zvukom a vždy sa to potom vráti na 60FPS a tak to robí stále vždy to na chvíľku robí a prestane robí a prestane po chvíľke hrania už keď je hra (načítaná a prešiel som všetky miesta ktoré ešte neboli načítane hra ide normálne) proste ako keby to nestíhal ale tento problém som nikdy predtým nemal a deje sa to už u veľa hier

počet položek trochu zkrať: nejřív z nainstalovaných programů odinstaluj pitomosti.
potom se zbav spyware:
- proti adware a spyware jednoduchý adwcleaner.
pak se zamysli, co a proč se automaticky spouští:
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
co běží v paměti sice ukazuje správce úloh, ale od w8 stojí za howgh a uživatelé ho dodnes neumí nastavit. chce to něco lepšího:
- pro kontrolu procesů v paměti process explorer.