Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojeni notebooku s pcmcia kartou-nejde

Ahoj, dostal jsem PCMCIA kartu OPTION, model GEO201 (Qualcomm 3G CDMA) ze predu psane ExpressCard II. Muze mi nekdo napsat co vse nasinstalovat aby to fungovalo? Mel jsem nejaky GT Connect ktery se sam objevil a i kdyz to pise ze je pripojeno zadna stranka se nenacte. Nastavil jsem podle navodu na strankach t-mbilu tohle GPRS nastaveni

Vyt‡‹enŽ ‹’slo: *99***1#
JmŽho a heslo: nevyplËuje se
AT pޒkaz: AT+CGDCONT=1,"IP","internet.t-mobile.cz"
N‡zev APN: internet.t-mobile.cz
DNS: z’skat od DHCP
nebo
prim‡rn’: 62.141.0.1
sekund‡rn’: 213.162.65.1

V spravci zarizeni se objevil dva modemy: GLOBE TROTTER HSDPA MODEM INTERFACE a AGERE SYSTEMS HDA MODEM v6081

nemam k tomu zadne cd, ma to fungovat i bez toho .. po pripojeni se nainstaloval ten GLOBE TROTTER HSDPA MODEM a s tim aplikace GT connect, v te aplikaci je na vyber UMTS a nebo EDGE/GPRS ... protoze tu nemam sit UMTS tak jsem vybral GPRS. Po kliknuti na Connect to napise pripojeno 3,6Mb/s ale kdyz zapnu prohlizec tak to dlouho nacita ale nic to nakonec nenajde..