Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozšiřující hub pro USB 3.0

Dobrý den, mamka dostala služební notebook Lenovo. Nevím přesný typ a ani asi to není potřeba. Problém je, že má jenom jedno USB 3.0 a ona potřebuje víc. Proto bych poprosil návrh na nějaký hub, který by to rozšířil. Připojit potřebuje myš, externí hdd a občas flash disk. Za každou radu budu rád.

Tobe také Dobry den dekuji
- Na to ti staci obycejny HUB (5Gb/s) jako :
https://www.alza.cz/axagon-hue-s2bl-4-port-usb-3-0-charging-hub-d4577411.htm
* S podporu rychlého dobijeni, coz se muze v pripade ze budes zapojovat i telefon etc hodit.

- Nebo v pripade za ma i USB-C:
https://www.alza.cz/i-tec-usb-c-3-1-gen-1-slim-hub-4-port-d4532126.htm?o=2
* Realnou rychlost budou vyuzivat stejne jen externi Disky. Pro vice funkci by ten USB-C musel podporovat thuderbolt.

nic proti tvé volbě, ale na alze může nakupovat jenom jedinec s nulovým prahem nevkusu.

připomínka s roztečí usb konektorů je správná, stejně mohou být vadně umístěné usb v těle notebúú. už pár let si na to dávám bacha a kupuju výhradně úzké flashky, se kterými nebude nikde problém.
při psaní minulého komentáře jsem se prudce zamyslel, proč vlastně nemám takový krám doma? takže jsem ho rovnou objednal a dá-li maocetung a čínský parník nikde nenarazí na kru, do konce měsíce ten krám budu mít, pak ti můžu změřit jak jsou konektory od sebe daleko.

Cokoliv a stojí to už naštěstí pár korun.
Já koupil několik takových https://www.czc.cz/axagon-hue-s2c-type-c-4x-usb3-0-charging-hub-microusb-nap-konektor/226734/produkt s různou délkou kabelu, cena byla tehdy mezi 150 a 200 (czc a alza). U jednoho se mi dost brzo vylomil jeden z konektorů (zbytek dosud funguje, mám ho před sebou na stole), jeden přestal reagovat, zbylé dva jsou bez problémů.