Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Email spam

proč padá emailový spam do spamu a prostě se nesmaže automaticky? Chápu že se může stát omyl ale i tak by to mělo být jen u mailů rozesílaných jednotlivě a ne hromadně když je jasné že jde o spam. myslíte že se to v dohledné době změní a spam se bude mazat automaticky?

Doufam, ze se to nezmeni, protoze spam filtry u freemailu jsou blbe a hazi do spamu i hromadne emaily, ktere spamem rozhodne nejsou: vypis transakci z me banky, potvrzeni o zakoupene hre na jedne herni platforme a podobne veci.