Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s internetem

Dobrý den, mám Vás 2 otázky.
1. Po přeinstalaci mého PC při stahování přes uTorrent mám rychlost maximálně 1,1 MB, předtím jsem měl kolem 2 MB. Není to nějak nastavením nových Windows, které mám (mám Windows 10 proffesional 64 bit)?
2. V mém routeru mám zapojenou televizi a 2 počítače. Když se koukám na 1. počítače na videa nebo něco stahuji, tak televize běží v pohodě. Ale když se koukám na 2. PC (můj primární) nebo něco stahuji, tak se televize seká a jedno z toho musím vypnout.
Router mám od ZTE, není ani 2 roky starý.
Děkuji za odpověď.

- Pripojeni ADLS/VDLS ?
- Torrent a jeho rychlost také zalezi na tom, kolik je zrovna seederu, kde ti muze stahovat treba jen 10K na optice.
* IMHO mas bud slabej ruter, nebo pomalé pripojeni, kde jestli vsechny zarizeni berou z to bandwith tak pri prioritnim jednom zarizeni, nema dostatecné druhé..

- Zkus provést nejaky speed test aby jsi nahledl jakou rychlosti ~ disponujes. Imho to bude neco oklo 3Mb/s coz je nejakych 25 mbps
- Problému muze byt hned nekolik, muze pochazet ze smotného torrentu, zrovna muze nejaky technik neco delat s linkou, mohl byt poskozen nejaky slam, nebo muze pochazet ze samotného ruteru tak jak jeho napajeni.
* DC, napajeci adapter ma jakou teplotu ? Je normalni ze je teply, ale nemel by byt prilis horky.