Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CZC - PC Sestava otázka - doporučení

Zdravím vás,

Budu si pořizovat novou sestavu jelikož starý PC už skoro nic nezvládá, tak jsem píšu, jestli je vše v pohodě a bude spolu kompatibilní. a nebo je něco lepší za komponent v podobné cenové relaci v této sestavě: https://www.czc.cz/c95977pg12isr9aoqfdf52kqq9/seznam budget nejlépe do 30k max 32k počítač bude především sloužit na hraní her.

Předem děkuji za kladné odpovědi.

RyZen 3000 bude mit IPC na urovni nebo i mirne nad Intelem Coffee Lake. Vykon by to melo dost zvednout i pro aplikace typicky hry, ktere nevyuzivaji vsechna jadra.

Procesory budou k dostani za mesic. Otazka je ale kdy budou desky. Snad by zaroven mely byt desky X570, jenze ty budou drahe (okolo 5.000Kc). Nove mainstreamove desky B550 budou az na podzim. Procesor pujde ale osadit i do desek X470 a B450, akorat se nevyuzije jeho nova specifikace PCIe 4.0 (momentalne ji nic nepodporuje, ale do budoucna na tom pobezi grafiky a ssd disky).

Take bych poseckal.

Jinak ale chlazeni od MSI znacky Ventus je to nejhorsi chlazeni, ktere grafiky mely za poslednich 5 let, poridil bych si urcite jinou grafiku.