Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Intel Wireless Bluetooth Error

Dobrý den,

po dnešní Windows aktualizaci mi přestal fungovat ovladač Intel Wireless Bluetooth, tudíž ani není vidět bluetooth ikonka. Ve správci zařízení je u tohoto ovladače oranžový trojúhelník a po zobrazení podrobností se mi zde objevuje chyba: ,,STATUS_DEVICE_POWER_FAILURE". Samotný ovladač jsem zkoušel aktualizovat, avšak vyskočila mi hláška, že už mám nainstalovanou nejnovější verzi. Zkoušel jsem nainstalovat i starší verzi tohoto ovladače. Bohužel bez úspěchu, takže bych byl rád za každou radu.
V případě potřeby Vám sdělím více informací.
Děkuji.

Řešení:

No - sranda je v tom, že ak dáš "aktualizovať" ovládač (cez Správcu zariadení) - prvé, kam sa začne hľadať , je............. M$! A samozrejme je to, že tie ich ovládače nepracujú korektne.
Takže - ak máš NB - vlez na stránku výrobcu NB a vyhľadaj si tam potrebný ovládač, stiahni a ručne nainštaluj.
A v tom super operačnom systéme ZAKÁŽ aktualizácie ovládačov - inak budeš tam, kde predtým.

Tak problém jsem nakonec vyřešil velmi zajímavým způsobem. Vyndal jsem baterii a poté opět zandal. Po zapnutí NTB už zase bluetooth jede.

Avšak mockrát děkuji za odpovědi.

Absolutně netuším o čem předchozí Windows update byl. Když mi přestal fungovat ovladač, tak moje první reakce prostě byla zkusit, ve správci zařízení, updatnout BT driver. To samozřejmě k ničemu nevedlo, jelikož jsem již měl nainstalovanou nejnovější verzi. Osobně si myslím, že to může být nějakou nekompatibilitou mezi drivery, jenže nevím, jak z toho ven.

No - sranda je v tom, že ak dáš "aktualizovať" ovládač (cez Správcu zariadení) - prvé, kam sa začne hľadať , je............. M$! A samozrejme je to, že tie ich ovládače nepracujú korektne.
Takže - ak máš NB - vlez na stránku výrobcu NB a vyhľadaj si tam potrebný ovládač, stiahni a ručne nainštaluj.
A v tom super operačnom systéme ZAKÁŽ aktualizácie ovládačov - inak budeš tam, kde predtým.

Děkuji za odpověď,

Zakázal jsem aktualizaci ovladačů a nainstaloval jsem si ovladač Intel Wireless Bluetooth ze stránek výrobců NB. Nyní když zobrazím podrobnosti o ovladači, tak mi to nepíše hlášku: "STATUS_DEVICE_POWER_FAILURE", ale hlášku: "Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43)". Bohužel žádná výrazná změna.