Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s MSI gaming app

Zdravím. Potřeboval bych poradit s MSI gaming app.
Grafárnu mám MSI geforce rtx 2070 armor 8gb.
Stáhl jsem si k tomu MSI gaming app a když jí spustím tak vůbec nemá funkce který ukazujou na MSI webu.

Screen z MSI webu: https://screenshot.net/v0k5lh7

Screen jak to mám já: https://screenshot.net/dvr82sn

Na tom horním toolbaru mám jen to oko (eye rest) a úplně mi tam chybí ty další funkce jako LED atd..
A ještě hned pod tím mám znázorněnej pouze CPU a vůbec mi to neukazuje GPU.

Neví někdo čím by to mohlo bejt ?

- Zakladni desku mas MSI ?
- Na nektery SW od specifického vyrobce aby spravne fungoval muze byt zapotreby vlastnit jejich vyrobek.
* Tak jak to dela treba konkurence u Asus, Gb, nebo As. Nekdy nainstalovat ani nejdou. Treba je tomu tak i v tvém pripade.

[Nemam MSI zakladni desku] :
- Tak nainstalu a pouzij MSI MSI@Afterburner nebo MSI@Dragon center.

[Mam MSI zakladni desku] :
- V pripade ze zakladni desku MSI mas, tak zkus aplikaci re-instalovat, nebo nainstaluj predeslou verzi a nainstaluj + spust ji jako "spravce".