Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hyperx Cloud II

Zdravím, mám otázku nejlépe na někoho kdo je vlastní. Kupoval sem nová sluchátka hlavně kvůli CS:GO ale po zapojení sluchátek za 2k sem byl opravdu zklamaný...při pouhém zapojení do usb sem nevěřil svým uším, sluchátka mají zvuk jak z plechové krabice, žádné basy, až moc výšek no prostě hnus...zkusil sem si stáhnout nějaké ekvalizery ale vůbec se mi nedařilo sluchátka naladit tak jak bych si představoval. Má to nějaký fígl nebo to mám vadný kus ? Jako přes ty ekvalizery se s tím daly dělat docela psi kusy, ale nikdy sem se nemohl dostat na nějaký zlatý střed...buď moc prebasovane nebo zase málo, chvílemi to znělo jak kdybych byl pod vodou a to sem v ekvalizeru hrabal snad 3 hodiny . No prostě strašné zklamání od sluchátek v takové cenové relaci. Když sem četl recenze tak hodně lidí psalo že super zvuk atd. No do super zvuku to má teda daleko...chapu ze nejsou poslechova ale když sem třeba vystrelil z awp tak mi ty výšky málem urvali uši. Při bližším zkoumání hodnocení lidí jsem ale narazil i na takové, co psali to co já. Ze bez ekvalizeru nepoužitelné. Přemýšlím o vrácení....

Zabudol si dodat za 2k...tie by uz aspon ako tak hrat mohli.
Ja mam na CS:GO nejake 20 eurove a som spokojny.
Offtopic: Akurat vcera ma stvali trosku lebo sa mi v jednom zapase hadal madar s rusom (kazdy vo svojom jazyku), je pravda, ze ti 2 rusaci tam brblali furt a madar im nerozumel co ho vytacalo, ale mna skor vytacalo, ze mali zasumene mic a oni sa bavili pocas hry o beznych veciach (trosku este ten jazyk ovladam) a ja som trt pocul potom.
A aby toho nebolo malo v dalsej hre som chytil uterakovcov, podla prizvuku a nickov sa tvarili, ze su z Iraku, jeden bol ok, ale druhy mal pocit, ze tam tomu sefuje a furt som pocuval nejake rozkazy od neho...sranda, ze bol posledny v teame a nikto ho nepocuval, ale mal som sto chuti mu napisat nech sa vyhodi do vzduchu ASAP;o).
Takze poprosim a....vyberaj sluchatka s kvalitnym mic, ak sa stretneme niekedy v hre nech nie si dalsi zasumeny blazon v mojom zivote.

Jo jasný to máš naprostou pravdu, ale o mic mi ani tak nejde, to se stejně do budoucna chystám řešit exterákem. Sice nevím na jakém ranku seš zvyklý hrát, ale já jakožto vyšší rank se opravdu na zvuky hooodně spoléhám a toto nejde, šli zpátky do krabice a mám zase Yankee Hornet za 600 a slast. Co se konstrukce týče tak jim nemůžu vytknout nic, parádně sedí na hlavě a perfetkně izolují, dokonce je znát že slyším i víc kroků atd. ale v jaké kvalitě :/ Ale zkrátka od sluchátek za 2 litry jsem opravdu čekal jiný level.

- Zkousel jsi je zapojit jen pres Jack (bez te krabicky) treba do telefonu jakej to ma zvuk ?
* Imho mas spatne nastavené rozpolozeni (v tech sluchatkach je basovy, predni zadni zvlast). "7.1", no spis doporucuji kdyz uz tak doporucuji "5.1".

- Jinak tento pocit znam a jestli nejses spokojenej tak je zkratka vrat jinak toho budes litovat a budes si to vycitat pokazdé kdy si je nasadis na hlavu.

jojo zkoušel sem je zapojit Jackem a zvuk je lepší (ale pořád ne tak jak sem zvyklý s headsetem od Yankee za 600...) ale i kdyby byly v poho přes jacka tak bych musel dokoupit prodlužovák, to je jedna věc a věc druhá je že bych přišel i o ovladač, který je napojený na drátu na USB, a za 2k to fakt ne :D … no o 7.1 se ani nebavím to je totálně vesnická liga. Ale zapomněl jsem zmínit, že o 7.1 není řeč

Ale zapomněl jsem zmínit, že o 7.1 není řeč

- Jak se to veme, kdyz se na to podivas o krok dopredu tak vlastne i je .
- Jestli je vratis a budes brat nové, tak by ses mohl spis zamerit na "5.1" a "7.1" vynechat jestli mi rozumis ;-)

no hlavně už ne sluchátka se svoji zvukovkou, to si myslím, že je tam největší kámen úrazu...

- Také je moc v oblibe nemam. Muzou byt resenim pro PC, které maji velmi slaby audio chip, jinak tam nejaké avantage moc nevidim, navic jsou i drassi.
* Tak jako u adapteru s integrovanou technologii Chips/DAC u sluchatek pro tablety a telefony.

- I na "5.1" sluchatkach nekdy zcela vynecham SW vyrobce a zvuk nastavuji kuprikladu pres "Realtek", zkousel jsi to ?
* Takle si nastavim jak bassy, tak vzdalenost kazdého reproduktoru v musli. V hodne pripadech mi to uz problém nevyvazenosti vyresilo. Tvé sluchatka neznam, nevim jestli to bude fungovat i v tvém pripade.

Cloud II jsou výborná sluchátka. Zkus domáčknout jack do toho usb audio adaptéru. Pokud ani to nepomůže, tak zkusit na jiném PC, připadně reklamovat.

Ta sluchátka mám a dle mého hrajou lépe než Sennheiser CX 5.00 ani jedny nejsou nic extra, ale v porovnání mi vycházejí lépe ty Cloudy II.