Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přepsaný dokument

Dobrý den, asi před měsícem jsem psal ve wordu seminárku,
kterou jsem uložil, nedavno jsem šel psát další tak že jsem začal vepisovat do té původní(kvůli stejné hlaviččce a provedení) ale omylem jsem druhou verzi neuložil jako nový soubor, tím pádem se přepsal původní a stará seminárka zmizela. Lze nejak obnovit i původní verzi, případně jak? Zkoušel jsem obnovení původních verzí přes záložku vlastnosti dokumentu, ale nic. Děkuji

Raz prepísané už je prepísané. Niekedy sa dajú vrátiť zmeny, ale to iba v prípade otvoreného súboru, ak už je uložený príkazom Save - konec Japonec. Môžeš sa ešte pre istotu pozrieť do priečinkov Temp - niekedy si editor tam ukladá pracovnú kópiu a "zabudne" po ukončení práce vymazať.

pro příště: obvykle to nejřív zkopíruju ve správci souborů na nový název, teprve ten otevřu.
1) už na přejmenování nezapomenu (rozdělám práci a jdu pryč), 2) nehnojím si historii souborů ve wordu, kde bych příště mohl překliknutím otevřít starou verzi.

teď:
- nenesla se někam na flashce pracovní verze starého souboru a nezůstala tam?
- sken disku programem recuva bude hodně nepravděpodobný, je to už měsíc, dokument přepsán stejným názvem.