Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou vybrat TV - použití místo monitoru?

Zdravím!
Možná chci nemožné, ale dá se sehnat nějaká rozumná TV s takovými parametry, aby šla použít i jako monitor k PC/NTB, např. pomocí HDMI kabelu... Kromě TV potřebuji i nový monitor, tak že bych zabil dvě mouchy jednou ranou. Hodně upravuji fotografie a celkově trochu se věnuji grafice. Najdu takovou TV, kterou bych mohl použít i jako monitor k PC na grafiku?
Děkuji za rady.

Zalezi na kvalite pripadneho monitoru, ktery by jsi bral. A taky jak to ma byt velke.

Jinak u TV pozor na nektere levne typy se pseudo 4K, kde se pouziva RGBW misto RGB matice. U TV vysilani to videt neni, ale koukat pri tom na statickej obraz ti na oci delat dobre nebude a bude to hlavne barevne nekvalitni.