Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení obchodu

Zdravím, prosím o radu, poraďte nejlepší stránky , kde se dá koupit repasovaný notebook nebo PC sestava. Nejlevněji a nejlépe. Doteď jsem hrál na sestavě i5 2500, GeForce 750 2gb, 12 gb rám. A hrál jsem i tituly z roku 2018 (KCD) , sice na střední výkon, leč důstojně. Situace mi nedovoluje jít výš než na 10 tisíc. Díky za rady

Ja bych to videl jinak:

Predpokladam taky, ze skrin mas pouzitelnou ze stareho PC, asi i nejakou DVD mechaniku, pokud ji tam chces mit. A co HDD ten mas ve starem PC ok?

Pak bych koupil toto:

https://www.czc.cz/248572,241839,230413,259285,235076/kody

9.765Kc

Slusnej zdroj, procesor s integrovanou grafikou nekde na urovni te GTX750, dostatek pameti v dualchannelu a mensi SSD na system + nejake zakladni programy.

Zatim by ti to mohlo stacit a casem jen dokoupis herni grafiku + mozna druhe SATA SSD na instalace her.

Vychazel jsem z toho, ze ma GTX750 a stacilo mu to, prezil by teda nejakou dobu i na integrovane a az by byly zase penize, tak by samo grafiku dokoupil. Kamos to udelal stejne, pul roku mel tu Vegu a pak dokoupil pouzitou GTX1050Ti za 2 tisice a ma super herni PC.