Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem an operating system wasn't found try disconnecting any drives that don't contain an operating system

dneska jsem šel dát sTAREJ PC pro kamaráda do továrního stavu, ale jaksi jsem smazal vše na disku a teď mi to píše
an operating system wasn't found try disconnecting any drives that don't contain an operating system
Mám na flashce Windows 8.1 jenže když to zapojím a v biosu to chci zapnout tak mi to zas píše
an operating system wasn't found try disconnecting any drives that don't contain an operating system

děkuji za rady

Tak Jinak Jak už jsem jednou psal tak jsem nechtíc odstranil všechno z disku no a na flasku jsem si stahnul 32x bitovou windows 10 dal jsem flešku do pc a zobrazila se mi konzole kde nelze psát písmeny od A-Z ale jen Znaky jako je například €ł˛ł`]€|]|&Đ\|

Mám na flashce Windows 8.1 jenže když to zapojím a v biosu to chci zapnout tak mi to zas píše...

Ty to musíš nejprve v BIOSu nastavit na boot z flash disku (flešky) a teprve pak zasunout flešku a restartovat PC! Proto jsem se tě prve ptal, jestli to máš takto nastaveno (neráčil ses obtěžovat odpovědí). Ono to nemá hledat OS na HDD, ale rovnou skočit po té flešce.

Umí vůbec ta deska nabootovat z flešky? Psal jsi, že je to starý počítač...